partnerzy

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zapraszamy instytucje, organizacje jak i inne formy do współpracy z naszą szkołą.

Kto nam zaufał

Poznaj naszych Partnerów

logo przedszkoliada

Przedszkoliada

Niepubliczna Placówka Oświatowo Wychowawcza Centrum Sportu Dino Adrian Szpakowski;
ul. Jasna 103B;
70-777 SZCZECIN

„Naszą misją jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, tak ważnej w dzisiejszym młodym społeczeństwie. Poprzez sieciowe możliwości i spójny program w całym kraju, obniżamy wiek dzieci, w którym są one rozwijane ruchowo. Rodzicom dzieci na końcu przygody z PRZEDSZKOLIADA.PL, przekazujemy informacje, gdzie warto skierować dziecko, celem kontynuowania przygody ze sportem. Widząc uśmiech dzieci podczas zajęć i imprez PRZEDSZKOLIADA.PL, upewniamy się, że warto.”

logo matplaneta

Matplaneta

MK EDUKATOR Krzysztof Bartosik;
ul. J. Słowackiego 2/3;
73-110 Staragrd

Matplaneta to miejsce, w którym świeże i kreatywne umysły dzieci dostają wyzwania, które w zorganizowany i ustrukturyzowany sposób pozwalają im się rozwijać. Dzieci uczą się matematyki i logiki, ale nie w sposób szkolny – poznają je przez rozwiązywanie problemów, doświadczając tego, że te dwie nauki są właśnie po to – aby rozwiązywać problemy. W szkole dzieci często uczą się na sucho, nie mając odniesienia do rzeczywistej sytuacji, co powoduje, że tak nauka sprawia im trudności.

logo mała lingua

Mała Lingua

Mała Lingua & Lingua Teens Space Sp z o.o.
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć licencjonowanych szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży wchodząca w skład Grupy PWN.

W obrębie sieci szkół funkcjonują: MAŁA LINGUA identyfikująca autorską metodę dla dzieci w wieku 3-9 lat oraz EARLY TEENS (10-12 lat) i LINGUA TEENS SPACE (13-18 lat) stanowiące autorski program nauczania. (…)

Szkoły MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE oferują grupowe i indywidualne kursy języków: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego i rosyjskiego, z zastosowaniem autorskiej metody, wyróżnionej przez MEN i Komisję Europejską do spraw wielojęzyczności.

Sieć otrzymała także tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, czego wyrazem jest całoroczny projekt dydaktyczny MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT, finalizowany przedstawieniem, w którym dzieci prezentują swoje talenty oraz zdobyte w ciągu roku umiejętności językowe. (…)

logo prestige

Akademia Tańca PRESTIGE

73-110 Stargard

Zajęcia prowadzone są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Oferujemy również naukę pierwszego tańca dla nowożeńców.

Moją pasją oraz możliwością wyrażania swoich emocji jest taniec.
Specjalizuję się w tańcach Latynoamerykańskich jak i Standardowych.
Taniec traktuję nie tylko jako pracę -to pasja, która pragnę przekazywać innym.

Pozytywna Dyscyplina

POZYTYWNA DYSCYPLINA s.c. J.R. Baranowscy

Oto my: Thuy, Asia, Ania i Sylwia – cztery mamy zakochane w pozytywnej dyscyplinie. Nasza miłość do tej metody nie była miłością od pierwszego wejrzenia, ale spójność koncepcji, jej kompatybilność z naszymi wartościami oraz konkretne wskazówki wychowawcze, które okazały się skuteczne w naszych rodzinach, szybko podbiły nasze serca. Historia każdej z nas jest inna, mamy różne podejście do otaczającego nas świata i zupełnie różne rodziny, ale pozytywna dyscyplina spełniła wszelkie nasze oczekiwania. A najlepsze jest to, że po prostu działa. To takie proste!

logo toc

Myślenie krytyczne

TOC dla Edukacji Polska” Spółka z o.o.
ul. Czarny Dwór 4a/94
80-365 Gdańsk

TOC – to uniwersalny program edukacyjny w formie trzech prostych narzędzi graficznych do zastosowania na wszystkich poziomach edukacyjnych – od przedszkola do szkoły wyższej (i więcej).

Uniwersalność programu polega na tym, że te trzy narzędzia (Chmura, Gałąź, Drzewko Ambitnego Celu) można zastosować do wszelkich treści edukacyjnych  występujących w edukacji,  takich jak:

• Związki przyczynowo-skutkowe występujące w treściach wszystkich przedmiotów (polski, historia, matematyka, fizyka, itp.)
  • zapamiętanie na bazie zrozumienia a nie „wykucia” (matematyka, geografia, chemia, fizyka, historia)
  • analiza treści, umiejętność tworzenia nowej wiedzy, tworzenie hipotez, argumentacja, ocenianie – czylimyślenie krytyczne
  • Planowanie pracy (sprawy wychowawcze)
  • Podejmowanie samodzielnych decyzji przez uczniów i przewidywanie ich konsekwencji