INFORMACJE O NASZEJ SZKOLE

Kim jesteśmy

Poznaj naszą szkołę podstawową

Nasza Prywatna Szkoła Podstawowa w Stargardzie proponuje odmienny model edukacji niż ten, który jest obecnie dominujący. Nie chcemy uczyć dzieci niezdrowej konkurencji, która już na starcie przypomina wyścig szczurów. Zamiast tego naszym celem jest pokazanie dzieciom zalet pracy zespołowej. Pragniemy przyczynić się do kształtowania solidarnych postaw wśród najmłodszych. Zapewniamy dzieciom bezpieczne i zdrowe otoczenie oraz miłą i serdeczną atmosferę. Chcemy, aby aura naszej szkoły podstawowej przyczyniała się do formowania wyzwolonych umysłów. Uważamy, że nauka powinna mieć w sobie wywrotowy pierwiastek. Przyczyniać się do budzenia chęci zmian istniejącej rzeczywistości.

Oferta szkoły niepublicznej obejmuje realizację podstawy programowej. Ponadto zapewnia dzieciom codzienne lekcje języka angielskiego. Posiadamy ponadto liczne zajęcia dodatkowe w tym zajęcia taneczne, techniczne i komputerowe.

Nasza szkoła to:

• bezpieczna i zdrowa,
  • przyjazna uczniom i rodzicom,
  • „otwarta na środowisko szkolne i lokalne”
  • efektywna w działaniu,
  • z miłą i serdeczną atmosferą.

Więcej informacji o szkole

Zgodnie z filozofią Naszej Szkoły Podstawowej, lubimy ściśle współpracować z rodzicami / opiekunami prawnymi i uznajemy ogromne znaczenie wyboru naszej szkoły. To musi być takie miejsce, którego jesteście pewni, że twoje dziecko będzie otoczone opieką, cenione i co najważniejsze będzie szczęśliwe. Twoje dziecko będzie chętne do nauki.

Odtwórz wideo
Kim jesteśmy

Nasz profil

Nasza szkoła istnieje od 4 lat na rynku stargardzkim

Nasza szkoła jest poświęcona nauczaniu uczniów poprzez pozytywne doświadczenia edukacyjne, dzięki czemu odniosą sukces w szkole podstawowej. Wierzymy, że unikalne style uczenia się uczniów powinny być brane pod uwagę przy planowaniu i wdrażaniu działań edukacyjnych.

Nasza szkoła podstawowa pomaga każdemu chłopcu i dziewczynie stać się odpowiedzialnym i niezależnym uczniem, który jest twórczym myślicielem, szanującym siebie i innych oraz doceniającym różnice między ludźmi.

Chcę podziękować wszystkim nauczycielom, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym dzieciom jakościową i użyteczną wiedzę. Doskonale łączą edukację i zabawę, a dzieci są bardzo zadowolone z takiego podejścia do lekcji. Moja córka jest absolwentką i jest gotowa do nauki w szkole podstawowej.

Nasza szkoła podstawowa pomaga każdemu dziecku stać się odpowiedzialnym i niezależnym uczniem, który jest kreatywny jak i samodzielny, szanującym siebie i innych oraz doceniającym różnice między ludźmi.

Nasza szkoła jest poświęcona nauczaniu uczniów poprzez pozytywne doświadczenia edukacyjne, dzięki czemu odniosą sukces w szkole podstawowej w życiu codziennym.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Z miłości i pasji do dzieci

Tak, prowadzimy szkołę z pełnym cyklem nauczania (klasy I-VIII) tak, aby dzieci rozpoczynające od września naukę w klasie I, po 3 latach mogły kontynuować edukacje w naszej szkole w klasie IV i następnych.

W klasie będzie maksymalnie 16 uczniów.

nauki humanistyczne
nauki artystyczne
nauki społeczne
nauki ścisłe
Ważne wydarzenia

Oś czasu naszej szkoły

Poproszę o jakiś fajny tekst nt.: naszej osi czasu 🙂

02.09.2018
Klasa czwarta rozpoczyna edukację na drugim etapie edukacji szkoły podstawowej.

Rok szkolny 2018/2019 to kolejne wyzwanie. Po raz pierwszy rozpoczynają się zajęcia w klasie czwartej. Uczniowie będą mieli okazje poznać nowych nauczycieli, zdobywać wiedzę z nowych dziedzin nauki. POWODZENIA!

01.09.2015
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

W dniu 01 września 2015r. odbyło się po raz pierwszy, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Nasza szkoła rozpoczęła swoją działalność.

12.10.2014
Wpis do rejestru placówek oświatowych

Uzyskaliśmy wpis do rejestru placówek oświatowych.